4

2

Nie oglądajcie meczy Realu Madryt i tyle (no chyba, że grają z nami), potrafią grać do samego końca a wasz ból jest silny niemiłosiernie.

0

I tu masz rację, to jest coś takiego jak kiedyś kapitan grzmot mówił na Euro o Islandii i do nas to pasuje, już na Euro po meczu z Niemcami to wywnioskowałem...

4

Szczerze?

To ja się cieszę, że zremisowali, nauczy ich to trochę pokory.

Wygrywają 2:0 i nagle jakby im prąd odcieło, najpierw bramka kontaktowa, no myślę se, że im da to coś do myślenia, ale potem pada kolejna bramka i 2:2 i Polska zaczęła "atakować" wdając się w jakieś zaczepki z Kazachstanem i kartkując się, oddając jakieś dziwne strzały z dystansu (patrz Glik).

I jeszcze Nawałka, który zrobił jedną zmianę zostawiając oczywiście Milika, który marnował wiele akcji.

0

Witam!

Ma ktoś z was informacje czy mundial w 2018 roku będzie transmitowany w TVP?

4

A oto jak wygląda taktyka Guardioli w City dla ciekawych :

0

EA rozmawiała w tej sprawie z ambasadorem La Liga, Fifa ma być oficjalną grą wideo La Ligi w związku z czym sytuacja ma być taka sama jak z BPL

2

Podobno w Fifa17 pojawi się Camp Nou, ponieważ mają podpisać umowę z La Ligą i mają być licencjonowane wszystkie stadiony La Liga.

11

Ten moment kiedy wchodzisz na stronę Realu Madryt a tam chwalą Barcelone i Messiego

...

Bezcenne

1

Chciałem sobie obejrzeć USA-Wenezuela bo była informacja w TVP 2 o meczu, taki wał jakiś tenis

0

1.Ronaldinho
2.Carles Puyol
3.Luiz Suarez/Roni
4.Douglas
5.2005/06, 2008/09
6.2006/07
7.Barca 3-1 Juve/ 2-1 Arsenal
8.Barca-Real 1-3 na CN (rezerwy Mou nas ...)
9.Dani Alves
10.Lacazette

3

Jakieś źródło albo coś ?

0

To jest po prostu jakaś chyba klątwa Atletico z Realem, w ostatnich 3 latach polegli właśnie w Champions League na Realu.

Może Atletico jest jak Benifica w LE kiedyś ?

A co do tego spalonego to owszem był, ale to jest futbol tu możemy pogdybać "gdyby gdyby", bramka Ramosa była w 15 minucie, potem Atletico miało szanse był rzut karny zmarnowali go ...

My nie wypominajmy, że to Real miał ustawiony mecz, że Uefa Madryt itd. . Mówi ci coś rok 2009 i półfinał z Chelsea ?

2

Ja nie rozumiem tego całego bólu tyłka w związku z wygraniem LM przez Real Madryt. Ja rozumiem, jakbyśmy nie mieli żadnego pucharu, ale my mamy dublet. Owszem Real i może nie był zasłużonym zwycięzcą, ale taki jest futbol, Atletico ma od 3 lat klątwe jeżeli chodzi o Real Madryt (2014 Finał przegrany 2015 ćwierćfinał przegrany 2016 ...).

6

Komentarz usunięty

4

Niech Ci co piszą, że będzie pogrom w El Clasico się nie zdziwią jak padnie wynik 3:2 lub 1-0 dla Realu Madryt. Mimo tego, że mamy świetną formę i FC Barcelona jest wielka nie zapominajmy, że 2 kwietnia gramy z Realem Madryt !

Wg. mnie nawet skromna wygrana 1-0 dla FC Barcelony lub 2-1 byłaby bardzo dobra.

0

Były afery z sędziami, że sędziowie będą bardziej po stronie Realu Madryt. No cóż teraz to i nawet sędziowie nie pomogli ...

1

I co jeszcze ?:
Dział polityczny, dział gospodarczy?

0

Witam, czy posiada ktoś w dobrej jakości skrót meczu FC Barcelona - Bayer Leverkusen ?

0

nic tylko braść

0

Oj FIFA, niby przestrzegają tak święcie zasad a mundiale w Katarze to kto organizuje? Ehh chłopak pewnie marzył o wielkiej karierze w naszym klubie no, ale cóż FIFA wie lepiej co robić w takich sytuacjach.

1

Nawet jak zmienią tą nazwe, to dla mnie Camp Nou to zawsze będzie Camp Nou a nie jakieś TURK-KEBAB Station albo inne wymysły.

0

Ja nie wiem jak można mieszać sprawy klubu z reprezentacją. Pique może być gwizdany np. na Santiago Bernabeu wtedy gdy gra Real Madryt, a nie w przypadku gdy reprezentuje barwy narodowe. To tak jakby grała reprezentacji Polski i kibice danego klubu gwizdali na piłkarza który gra w barwach narodowych z powodu, że np. zawodnik gra w znienawidzonym klubie albo wypowiada się na temat tego klubu w sposób negatywny.

4

Ojj Neymar mi się w życiu też wiele rzeczy nie podoba. Neymar ma wielki talent ale niestety charakteru to on za bardzo nie ma.

1

Wszędzie jest od 1-99, tylko Hiszpania jest jakaś inna...

0

A ja kibicowałem Chile i cały czas chciałem aby wygrali ten turniej. Ja nie jestem kibicem Leo Messiego tylko Fc Barcelony i owszem czasem chce aby Argentyna wygrała, ale dzisiaj wygrało Chile i się z tego ciesze.

0

Jakbyśmy kupili Arde to by był środek pola ...

0

Co jak co, ale Ronaldinho i jego wolne to coś pięknego. Jeśli chodzi o jego rzuty wolne to techniką sprawiał, że bramkarz nie wiedział czym go tym razem Ronaldinho zaskoczy. Dowód to rzuty wolne strzelone pod murem w których bramkarz myślał, że R10 uderzy technicznie w okienko a tu nagle piłka leci pod murem i wpada do bramki.

0

A tak zapytam z ciekawości (Nie, nie doszukuje się przekrętu) a nasz ukochany klub Real Madryt i jego rezerwowi piłkarze dostali rok temu medale ?

0

Arkadiusz Milk, może .... za kilka lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?